Film_Fantic has logged 18 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lady Macbeth

Lady Macbeth

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Berlin Syndrome

Berlin Syndrome

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry