• Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Monstrous

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Life Is But a Dream

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Hatching

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • The Runner

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★

  • Gaia

    ★★★

  • I'm Your Man

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Son

    ★★★

  • Safer at Home

  • Khaite FW21

    ★★★★