Garrett has logged 19 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Gods of Egypt

Gods of Egypt

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fatal Termination

Fatal Termination

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
1931: Once Upon a Time in New York

1931: Once Upon a Time in New York

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Idaho Transfer

Idaho Transfer

1973
×
Read the review Edit this entry  
05
Trackdown

Trackdown

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Soul Brothers of Kung Fu

Soul Brothers of Kung Fu

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Girl from the Red Cabaret

The Girl from the Red Cabaret

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dog Day

Dog Day

1984
×
★★
Read the review Edit this entry