Sort by
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

  • 1917

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Man Without Gravity

    ★★½

  • The Irishman

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Laundromat

    ★★

  • The Two Popes

    ★★

  • Joker

  • The Aeronauts

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Sextuplets

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Roll the Drum!

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★★½

  • Atlantics

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Brightburn

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • See You Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • The Silence

    ★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★

  • Good Boys

    ★★

  • Booksmart

    ★★½

  • Long Shot

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Oh, Ramona!

  • Happy Death Day 2U

    ★★½

  • The Operative

    ★½

  • The Golden Glove

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • The Wandering Earth

    ★★½

  • Paddleton

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★½

  • The Report

    ★★★★

  • Late Night

    ★★½

  • Serenity

    ★½

  • Iron Sky: The Coming Race

  • Glass

    ★★★

  • Holmes & Watson

  • All About Me

    ★★★½

  • Vice

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★