Sort by
  • Poker Face

  • Meet Cute

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★

  • Clerks III

    ★½

  • Fourth of July

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Sharp Stick

  • Dual

    ★★★½

  • Phony

    ½

  • Katja Dreams of Waking Up

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dashcam

    ½

  • Polycephaly in D

    ★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Accusation

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Lost Illusions

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Analog Love

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Bergman Island

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Brian Wilson: Long Promised Road

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • The Spine of Night

    ★★

  • Mr. Bachmann and His Class

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★

  • Bliss

    ★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★