Sort by

august has logged 27 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barely Lethal

Barely Lethal

2015
×
Read the review Edit this entry  
23
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Crash

Crash

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Gringo

Gringo

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
Read the review Edit this entry  
07
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
High School Musical

High School Musical

2006
×
Read the review Edit this entry