kamaria has logged 13 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★½
Edit this entry  
30
Alias Grace

Alias Grace

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Gift

The Gift

2015
×
★★★★
Edit this entry  
24
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Preppie Connection

The Preppie Connection

2015
×
★★★
Edit this entry  
23
Suite Française

Suite Française

2014
×
★★★
Edit this entry  
23
Tulip Fever

Tulip Fever

2017
×
★★
Edit this entry  
22
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry