• Grave of the Fireflies

    Grave of the Fireflies

    ★★★★★

    Recenserad i avsnitt 52 av Filmcirkeln.

    David: 5/5

    Marcus: 5/5

    Vidar: 5/5

  • King Arthur

    King Arthur

    ★★★★

    Recenserad i avsnitt 51 av Filmcirkeln.

    David: 4/5

    Marcus: 3/5

    Vidar: 4/5

  • The Green Knight

    The Green Knight

    ★★★★★

    Recenserad i avsnitt 50 av Filmcirkeln.

    David: 5/5

    Marcus: 4/5

    Vidar: 5/5

  • The Devil's Backbone

    The Devil's Backbone

    ★★★

    Recenserad i avsnitt 49 av Filmcirkeln.

    David: 3/5

    Marcus: 4/5

    Vidar: 3/5

  • Thelma & Louise

    Thelma & Louise

    ★★★★

    Recenserad i avsnitt 48 av Filmcirkeln.

    David: 4/5

    Marcus: 4/5

    Vidar: 4/5

  • L'Avventura

    L'Avventura

    ★★★★

    Recenserad i avsnitt 47 av Filmcirkeln.

    David: 5/5

    Marcus: 4/5

    Vidar: 3/5

  • Forrest Gump

    Forrest Gump

    ★★★★

    Recenserad i avsnitt 46 av Filmcirkeln.

    David: 4/5

    Marcus: 5/5

    Vidar: 4/5

  • Don Jon

    Don Jon

    ★★

    Recenserad i avsnitt 45 av Filmcirkeln.

    David: 2/5

    Marcus: 2/5

    Vidar: 3/5

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★

    Recenserad i avsnitt 44 av Filmcirkeln.

    David: 4/5

    Marcus: 3/5

    Vidar: 3/5

  • Drunken Master

    Drunken Master

    ★★★

    Recenserad i avsnitt 43 av Filmcirkeln.

    David: 3/5

    Marcus: 3/5

    Vidar: 2/5

  • The Matrix Resurrections

    The Matrix Resurrections

    ★★

    Recenserad i avsnitt 42 av Filmcirkeln.

    David: 2/5

    Marcus: 2/5

    Vidar: 2/5

  • Ivanhoe

    Ivanhoe

    ★★

    Recenserad i avsnitt 41 av Filmcirkeln.

    David: 3/5

    Marcus: 1/5

    Vidar: 3/5