• Jackass 4.5

  • Katt Williams: World War III

  • Senior Year

  • All the Old Knives

  • The Northman

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

    ★½

  • X

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Turning Red

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • I Want You Back

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Civil Dead

  • Dual

  • Fresh

  • The King's Man

    ½

  • Louis C.K.: Sorry

  • Station Eleven

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • Michael Che: Shame the Devil

  • tick, tick...BOOM!

  • Love Hard

  • Dr. Brain

  • Good Timing with Jo Firestone

    ★★★★★

  • The Tender Bar

  • The Harder They Fall

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

  • The Many Saints of Newark

  • Ilana Glazer Presents Comedy on Earth: NYC 2020-2021

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

  • Old Henry

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

  • Dune

  • C'mon C'mon

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

  • King Richard

  • The Card Counter

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Mad God

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

  • Blue Bayou

  • A Hero

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

  • Stillwater

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow