RSS feed for filmdazed
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Squid and the Whale

The Squid and the Whale

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
I Love You, Man

I Love You, Man

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ballast

Ballast

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Night of the Hunter

The Night of the Hunter

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Red Turtle

The Red Turtle

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry