Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Bezos

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Ghosted

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The News of Tomorrow

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½