Sort by

aaron has logged 50 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Secret Love

A Secret Love

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
New York Minute

New York Minute

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Cheetah Girls

The Cheetah Girls

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Flower

Flower

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Somewhere

Somewhere

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Crush

The Crush

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Waiting

Waiting

2020
×
Read the review Edit this entry  
18
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
House of Wax

House of Wax

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Palo Alto

Palo Alto

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Wake Up

Wake Up

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2: The Final Jam

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Riot Club

The Riot Club

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Camp Rock

Camp Rock

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bottle Rocket

Bottle Rocket

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Closer

Closer

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Haunt

Haunt

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Charlie's Angels: Full Throttle

Charlie's Angels: Full Throttle

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Allegiant

Allegiant

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Insurgent

Insurgent

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Salt

Salt

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Raw

Raw

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry