• Squid Game

    ★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Gummo

    ½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Death of Me

    ½

  • Into the Wild

    ★★★★½

  • The Butterfly Effect

  • In the Name of the Father

    ★★★★½

  • The Game

    ★★★★½

  • Augusta, Gone

  • Story of Women

    ★★★★½

  • Arizona Dream

    ★★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★★

  • Before I Go to Sleep

    ★★

  • Deadly Illusions

    ½