Zach has logged 14 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
David Byrne's American Utopia

David Byrne's American Utopia

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Breakdown

Breakdown

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Day of the Animals

Day of the Animals

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Watership Down

Watership Down

1978
×
★★★
Edit this entry  
05
The Poseidon Adventure

The Poseidon Adventure

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★½
Edit this entry  
02
Tron

Tron

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Edit this entry