Sam has logged 15 entries for films during March 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Point Blank

Point Blank

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sometimes They Come Back

Sometimes They Come Back

1991
×
Read the review Edit this entry  
23
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Into the Abyss

Into the Abyss

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Ides of March

The Ides of March

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Island President

The Island President

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Rum Diary

The Rum Diary

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hanna

Hanna

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
How Do You Know

How Do You Know

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
I Am Number Four

I Am Number Four

2011
×
★★
Read the review Edit this entry