Sort by
  • Free Guy

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★½

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Hey There!

    ★★★½

  • Paper Lives

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • Brother's Keeper

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Introduction

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • Stuck Apart

    ★★★

  • News of the World

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Leyla Everlasting

  • The Prom

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Rebecca

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Love Affair(s)

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Ghosts

    ★★★

  • The Disciple

    ★★★★½

  • The Human Voice

    ★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • Apples

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★½

  • Faraway Land

  • Plaza

    ★★

  • The Poet

  • Going Blind

    ★★½

  • Peninsula

    ★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • One-Way to Tomorrow

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Capone

    ★★

  • Mimaroğlu: The Robinson of Manhattan Island

    ★★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★½

  • Days

    ★★★★

  • Berlin Alexanderplatz

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Woman Who Ran

    ★★★½

  • Servants

    ★★½

  • My Little Sister

    ★★★½

  • Undine

    ★★★★

  • The Salt of Tears

    ★★½