Sort by

FilmLoverss has logged 15 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The Underground Railroad

The Underground Railroad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Human Voice

The Human Voice

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry