Sort by
  • Love & Death

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Den siste filmen

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Gold Run

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Amazing Maurice

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Nightmare

    ★★★

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Night

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • RRR

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Peter von Kant

    ★★★★★

  • Utama

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Dune

  • Nitram

    ★★★★★

  • Soul

  • 1917

  • Color Out of Space

  • Knives Out

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Avengers: Infinity War

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

  • Get Out

  • Arrival

  • Deadpool

  • Krampus

    ★★★

  • Interstellar

  • Gone Girl

  • Guardians of the Galaxy

  • The Grand Budapest Hotel

  • Django Unchained