RSS feed for Carlos

Carlos has logged 43 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Little Joe

Little Joe

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★½
Edit this entry  
20
Os Normais: O Filme

Os Normais: O Filme

2003
×
★½
Edit this entry  
09
Greta

Greta

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Crisis in Six Scenes

Crisis in Six Scenes

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Zack and Miri Make a Porno

Zack and Miri Make a Porno

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Image Book

The Image Book

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Jupiter's Moon

Jupiter's Moon

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Desperately Seeking Susan

Desperately Seeking Susan

1985
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Keep Going

Keep Going

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Mule

The Mule

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Malícia

Malícia

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Emelie

Emelie

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
For Your Consideration

For Your Consideration

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
The Funhouse

The Funhouse

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Black Christmas

Black Christmas

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
A Star Is Born

A Star Is Born

1976
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
The Age of the Earth

The Age of the Earth

1980
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
The Margin

The Margin

1967
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
High Tension

High Tension

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Phantasm

Phantasm

1979
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Umbrellas of Cherbourg

The Umbrellas of Cherbourg

1964
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Gælden

Gælden

2017
×
★½
Edit this entry  
03
Grace Jones: Bloodlight and Bami

Grace Jones: Bloodlight and Bami

2017
×
★½
Edit this entry  
15
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Mountains May Depart

Mountains May Depart

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Bright

Bright

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Flatliners

Flatliners

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Patch Adams

Patch Adams

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Girl with All the Gifts

The Girl with All the Gifts

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Captive

The Captive

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Life

Life

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Rent

Rent

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Certain Women

Certain Women

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
No Kids for Me, Thanks!

No Kids for Me, Thanks!

2015
×
★½
Edit this entry  
06
The Mourning Forest

The Mourning Forest

2007
×
★½
Read the review Edit this entry