RSS feed for FilmReactions

FilmReactions has logged 12 entries for films during October 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Turbo Kid

Turbo Kid

2015
×
★★★
Edit this entry  
15
Searching for Sugar Man

Searching for Sugar Man

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Man vs. Snake

Man vs. Snake

2015
×
★★★½
Edit this entry  
14
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Amanda Knox

Amanda Knox

2016
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★½
Edit this entry  
11
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★★
Edit this entry  
10
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
13th

13th

2016
×
★★★★
Edit this entry  
07
Blood Father

Blood Father

2016
×
★★★
Read prior review Edit this entry