Sort by
  • The Batman

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • American Beauty

    ★★★★

  • Julie & Julia

    ★★★★

  • Enemy

    ★★★½

  • Sing

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★½

  • The Lobster

    ★★★½