Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

    ★★

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Goodnight Mommy

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Me Time

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Becoming Marilyn

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Luck

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Interceptor

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Our Father

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Polar Bear

    ★★★

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Marry Me

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½