Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Blonde

Blonde

2022
×
★½
Edit this entry  
29
Avatar

Avatar

2009
×
★★★
Edit this entry  
24
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
Edit this entry  
22
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
18
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2022
×
Edit this entry  
14
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★½
Edit this entry  
06
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Me Time

Me Time

2022
×
½
Edit this entry  
25
She-Hulk: Attorney at Law

She-Hulk: Attorney at Law

2022
×
½
Edit this entry  
24
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
20
DC League of Super-Pets

DC League of Super-Pets

2022
×
★★★
Edit this entry  
16
Day Shift

Day Shift

2022
×
★★★½
Edit this entry  
07
Luck

Luck

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Prey

Prey

2022
×
★★★
Edit this entry  
31
Raw

Raw

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★
Edit this entry  
26
Z-O-M-B-I-E-S 3

Z-O-M-B-I-E-S 3

2022
×
Edit this entry  
21
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★
Edit this entry  
18
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Edit this entry  
10
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★★★
Edit this entry  
03
Men

Men

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★
Edit this entry  
18
Hustle

Hustle

2022
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
Interceptor

Interceptor

2022
×
★★
Edit this entry  
06
RRR

RRR

2022
×
★★★★
Edit this entry  
31
Our Father

Our Father

2022
×
½
Edit this entry  
29
Dog

Dog

2022
×
★★★
Edit this entry  
22
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★½
Edit this entry  
21
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★
Edit this entry  
13
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★½
Edit this entry  
07
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★½
Edit this entry  
01
365 Days: This Day

365 Days: This Day

2022
×
½
Edit this entry  
30
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Fresh

Fresh

2022
×
★★½
Edit this entry  
26
Polar Bear

Polar Bear

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★
Edit this entry  
22
Choose or Die

Choose or Die

2022
×
Edit this entry  
21
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Morbius

Morbius

2022
×
★½
Edit this entry  
09
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Edit this entry  
31
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★½
Edit this entry