• Avatar 3

  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two

  • Fast X

  • John Wick: Chapter 4

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • The Batman

  • Kimi

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • West Side Story

    ½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • Beckett

  • The Suicide Squad

  • The French Dispatch

  • After Yang

  • Black Widow

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

  • Voyagers

  • Coming 2 America

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★★★

  • Chaos Walking

  • Malcolm & Marie

    ★★★★★

  • News of the World

    ★★★★★

  • Mank

  • Earwig and the Witch

  • Over the Moon

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★★★★★

  • Tenet

  • An American Pickle

  • Selfie Dad

    ★★★★★

  • Greyhound

  • You Should Have Left

  • The King of Staten Island

  • Artemis Fowl

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★★

  • The Hunt

  • Mulan

  • Spenser Confidential

  • The Photograph

  • Little Women

  • Multiverse

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Ad Astra

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Playmobil: The Movie

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★½

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Going Electric

    ★★★★★

  • The Division

    ★★★★★

  • Disappointment Blvd.

    ★★★★★

  • Fast & Furious 11

    ★★★★★

  • Mad Max: The Wasteland

    ★★★★★

  • Next Goal Wins

  • Scarface

  • Deadpool 3