• Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★

  • Catopolis

  • Fire Island

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Firestarter

    ½

  • The Pentaverate

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Explorer: The Last Tepui

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★½

  • Still Life

    ★★★½

  • The Northman

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Radical Honesty

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • No Exit

    ½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cat Burglar

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★★½

  • They Live in The Grey

    ½

  • Life Is But a Dream

    ★½

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★★

  • Bigbug

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ½

  • A Bath In My Mother's Womb

    ★★★½

  • The Battlefield

  • Last Looks

    ★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Wake

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ½

  • Light Years

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

    ★½

  • The Unforgivable