Sort by
  • Genie

    ★★★½

  • No One Will Save You

  • The Creator

    ★★★

  • Sly

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • The Killer

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

  • Champions

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Samaritan

    ★½

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Godland

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Memory

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Windfall

  • Turning Red

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Marry Me

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Fauci

    ½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Shane Gillis: Live in Austin

    ★★★