Sort by

deb has logged 11 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Babel

Babel

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★
Edit this entry  
20
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★
Edit this entry  
17
Drive

Drive

2011
×
★★
Edit this entry  
16
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★
Edit this entry  
13
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry