• Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Belant + John Early

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Crush

    ★★

  • Memory

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Contractor

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★