• Jackass 4.5

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Horror in the High Desert

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★½

  • The Boy Behind The Door

    ★★★½

  • Violation

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Curse of Aurore

    ★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • His House

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★½

  • Spree

    ★★½

  • Impetigore

    ★★

  • Howling Village

    ★½

  • VFW

    ★★★½

  • The Vigil

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Collective

    ★★★★½