• They/Them

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Cristela Alonzo: Middle Classy

    ★★★

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Jane Fonda & Lily Tomlin: Ladies Night Live

    ★★

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

  • Lightyear

    ½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Shark Bait

    ★★

  • The Valet

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Christina P: Mom Genes

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Oprah + Viola: A Netflix Special Event

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

    ½

  • Moonshot

    ★★★½

  • Umma

  • Deep Water

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Bergen

    ★★★

  • The Batman

  • Turning Red

    ★★★

  • Dog

    ★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • And Just Like That… The Documentary

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • The Requin

    ★★

  • Navalny

    ★★★★★

  • Alice

    ½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Suburban Nightmare: Chris Watts

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • South Park: Post COVID

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½