Sort by

Sarah has logged 15 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Gift

The Gift

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Warrior

Warrior

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bronson

Bronson

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Venom

Venom

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Guaranteed

Love, Guaranteed

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
This Means War

This Means War

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Lure

The Lure

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry