Sort by

finhorror has logged 33 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
31
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Short Circuit

Short Circuit

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Cars 3

Cars 3

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ferdinand

Ferdinand

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Found Footage 3D

Found Footage 3D

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
American Satan

American Satan

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Raw

Raw

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Primal Rage

Primal Rage

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Prevenge

Prevenge

2016
×
★★★
Edit this entry  
18
Jaws 2

Jaws 2

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Radius

Radius

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Killing Ground

Killing Ground

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Teeth

Teeth

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Hard Candy

Hard Candy

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Christmas Horror Story

A Christmas Horror Story

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Stakelander

The Stakelander

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Devil's Bride

Devil's Bride

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fright Night

Fright Night

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fright Night

Fright Night

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Carnage Park

Carnage Park

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Stake Land

Stake Land

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Secret Santa

Secret Santa

2015
×
★½
Read the review Edit this entry