Sort by
  • Barbie

    ★★

  • Elemental

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bones and All

    ★★

  • Eradication

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Bubble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Moxie

    ½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Host

    ★★

  • Emma.

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ★★½

  • Spies in Disguise

    ★★

  • 1917

    ★★½

  • The Gentlemen

  • Frozen II

  • Klaus

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★½

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★

  • Joker

    ★½

  • The Legend of Hei

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ½

  • Midsommar

    ★½

  • Playmobil: The Movie

  • Godzilla: King of the Monsters

    ½

  • Parasite

    ★★★½

  • The Intruder

  • Pokémon Detective Pikachu

  • In Search of Darkness

    ★★★½

  • Plus One

    ★★½

  • Avengers: Endgame

  • Never Grow Old

    ★★★

  • Booksmart

    ★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Troop Zero

  • 12 Suicidal Teens

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★½

  • Dumplin'

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Aquaman

    ½

  • Instant Family

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ½

  • Replicas

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • The Nun

    ½