Sort by

Finn has logged 13 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Icarus

Icarus

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Stillwater

Stillwater

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The Night House

The Night House

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Beckett

Beckett

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Free Guy

Free Guy

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
CODA

CODA

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Annette

Annette

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
True Grit

True Grit

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry