• Another Round

    ★★★★

  • It's My Turn

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • La Collectionneuse

    ★★★★½

  • The Ruins

    ★★★

  • Arbitrage

    ★★★½

  • The Dead Center

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Exam

    ★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★

  • Predestination

    ★★½

  • Atonement

    ★★★½

  • Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 Bruxelles

    ★★★★★

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Alone

    ★★★

  • Love in the Afternoon

    ★★★★½

  • Triangle

    ★★★