Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Maraschino Ruby

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Come and Learn with Pibby!

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★