Sort by

Warren has logged 52 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Devil's Domain

Devil's Domain

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Rampart

Rampart

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
What If

What If

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Mindhunters

Mindhunters

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Demonic

Demonic

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bachelorette

Bachelorette

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Suck My Blood

Suck My Blood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Blue Android

Blue Android

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Comedy

The Comedy

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Merry Friggin' Christmas

A Merry Friggin' Christmas

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Silent Night, Deadly Night 5: The Toy Maker

Silent Night, Deadly Night 5: The Toy Maker

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Silent Night Deadly Night 4: Initiation

Silent Night Deadly Night 4: Initiation

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Silent Night, Deadly Night 3: Better Watch Out!

Silent Night, Deadly Night 3: Better Watch Out!

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ernest Saves Christmas

Ernest Saves Christmas

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Blockers

Blockers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Alone in the Dark

Alone in the Dark

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Abyss

The Abyss

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bernie

Bernie

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Easy A

Easy A

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Deadly Adoption

A Deadly Adoption

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sideways

Sideways

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Rush Hour 2

Rush Hour 2

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
1313: Frankenqueen

1313: Frankenqueen

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Escape Velocity

Escape Velocity

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Shadow Men

The Shadow Men

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Iliza Shlesinger: Unveiled

Iliza Shlesinger: Unveiled

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Love on a Leash

Love on a Leash

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Amityville 3-D

Amityville 3-D

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Shrooms

Shrooms

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Amityville II: The Possession

Amityville II: The Possession

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Terror Toons

Terror Toons

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Paranormal Captivity

Paranormal Captivity

2012
×
Read the review Edit this entry  
06
The Amityville Horror

The Amityville Horror

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Telephone World

Telephone World

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Dark Harvest III: Skarecrow

Dark Harvest III: Skarecrow

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Date Night

Date Night

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dark Harvest II: The Maize

Dark Harvest II: The Maize

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry