Sort by
  • Elemental

    ★★★★

  • The Old Oak

    ★★★★

  • La Chimera

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Mother of All Lies

  • Agra

    ★★

  • The Pot-au-Feu

    ★★★★★

  • A Song Sung Blue

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★

  • Omen

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Firebrand

    ★★★

  • The Book of Solutions

    ★★★★

  • Creatura

    ★★★½

  • Only the River Flows

    ★★★

  • Robot Dreams

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Eureka

    ½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Black Flies

    ★★★

  • Lost in the Night

    ★★★

  • The Sweet East

    ★★★½

  • Mars Express

    ★★★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Occupied City

    ½

  • Blix Not Bombs

    ★★★½

  • Green City Life

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Ride On

    ★★★★

  • Boom! Boom! The World vs. Boris Becker

    ★★★★

  • Grandpa Was An Emperor

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Paint

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Praying for Armageddon

    ★★★★

  • Remains

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Cyborg: A Documentary

    ★★★½

  • The Arc of Oblivion

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Plastic Fantastic

    ★★★½

  • Francesca & Love

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Wild Life

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • On the Adamant

    ★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Tótem

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Seneca – On the Creation of Earthquakes

    ★★★½

  • Femme

    ★★★★½

  • Ingeborg Bachmann – Journey into the Desert

    ★★★★

  • Kiss the Future

    ★★★★

  • Disco Boy

    ★★★★

  • Manodrome

    ★★★★

  • Reality

    ★★★

  • Perpetrator