Sort by

Firyar has logged 70 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Leave the World Behind

Leave the World Behind

2023
×
★★★★
Edit this entry  
25
Leviathan

Leviathan

2012
×
★★★½
Edit this entry  
22
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
Taylor Swift: The Eras Tour

Taylor Swift: The Eras Tour

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Guardian

The Guardian

2006
×
★★½
Edit this entry  
16
Broker

Broker

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★½
Edit this entry  
11
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
08
The Wailing

The Wailing

2016
×
★★★★
Edit this entry  
06
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★
Edit this entry  
30
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★★
Edit this entry  
29
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
Edit this entry  
21
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
Edit this entry  
19
The Green Butchers

The Green Butchers

2003
×
★★★★
Edit this entry  
17
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
Edit this entry  
16
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★
Edit this entry  
14
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
Your Place or Mine

Your Place or Mine

2023
×
★★
Edit this entry  
11
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★
Edit this entry  
09
Mask Girl

Mask Girl

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Jaws

Jaws

1975
×
★★★½
Edit this entry  
25
Robert the Bruce

Robert the Bruce

2019
×
★★
Edit this entry  
21
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
20
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
A Man Called Otto

A Man Called Otto

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Guillermo del Toro's Pinocchio

Guillermo del Toro's Pinocchio

2022
×
★★★★
Edit this entry  
04
Night Hunter

Night Hunter

2018
×
★★
Edit this entry  
29
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
23
The Pirates: The Last Royal Treasure

The Pirates: The Last Royal Treasure

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Finest Hours

The Finest Hours

2016
×
★★★½
Edit this entry  
19
Nimona

Nimona

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Slumberland

Slumberland

2022
×
★★★★
Edit this entry  
08
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Cutthroat Island

Cutthroat Island

1995
×
★★½
Edit this entry  
02
Moby Dick

Moby Dick

2011
×
★★
Edit this entry  
01
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★★
Edit this entry  
30
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
28
The Fall

The Fall

2006
×
★★★★
Edit this entry  
23
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Edit this entry  
13
20,000 Leagues Under the Sea

20,000 Leagues Under the Sea

1954
×
★★★
Edit this entry  
08
Fences

Fences

2016
×
★★★
Edit this entry