Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Good Burger 2

    ★★

  • Napoleon

    ★★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • 5000 Blankets

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

  • Every Body

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • The Machine

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Love Again

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

  • Mafia Mamma

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Paint

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Prom Pact

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★