• Gemini Man

    ½

  • Borneo Death Blow

    ★★★

  • Two Weeks Notice

    ★½

  • Green Book

    ★★★

  • Failure to Launch

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • Spirit: Stallion of the Cimarron

    ★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★

  • Seven Psychopaths

    ★★★

  • Sleepless in Seattle

    ★★★

  • Atonement

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Caliphate

    ★★★

  • The Sleepover

  • Unhinged

    ★½

  • Léon: The Professional

    ★★★½