Fisher has logged 16 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Marriage of Maria Braun

The Marriage of Maria Braun

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Chinatown

Chinatown

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
Goldman v Silverman

Goldman v Silverman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dear Basketball

Dear Basketball

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Chinatown

Chinatown

1974
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★½
Edit this entry  
15
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
1917

1917

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry