RSS feed for Madeleine

Madeleine has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Cats

Cats

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
14
A Private War

A Private War

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
mid90s

mid90s

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Report

The Report

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry