• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Luca

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Justice League Dark

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Furious 7

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★½

  • Fast & Furious 6

    ★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★

  • Thor

    ★★

  • Fast Five

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★½

  • The Hangover

    ★★½

  • Fast & Furious

    ★★

  • Star Wars: The Clone Wars

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • The Incredible Hulk

    ★½

  • Iron Man

    ★★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • The Matrix

    ★★★½

  • Se7en

    ★★★★★

  • Jurassic Park

    ★★★★★

  • Deep Cover

    ★★★★★

  • Star Trek VI: The Undiscovered Country

    ★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • Star Trek V: The Final Frontier

    ★½

  • The Princess Bride

    ★★★★★

  • Star Trek IV: The Voyage Home

    ★★★½

  • Clue

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★

  • Star Trek III: The Search for Spock

    ★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★½

  • Blade Runner

    ★★★★★

  • Star Trek II: The Wrath of Khan

    ★★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Star Trek: The Motion Picture

    ★★★½

  • Star Wars

    ★★★★★