Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★★½

  • Metallica: M72 World Tour Live from Texas - Night 1

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Natty Knocks

    ★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Quicksand

    ★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Elevator Game

    ★★

  • Unknown: Killer Robots

    ★★★½

  • Expiration Date

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • King of Clones

    ★★★

  • God Is a Bullet

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Jagged Mind

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Los Fabulosos Cadillacs | Matador 30 Años

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Death's Roulette

    ★★★

  • The Mother

    ★★★

  • The Black Demon

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Tank

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Nefarious

    ★★★

  • Phenomena

    ★★★

  • Organ Trail

    ★★½

  • Metallica: 72 Seasons - Global Premiere

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Home for Rent

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Extortion

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Malum

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Clock

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Tin & Tina

    ★★½

  • Suffocated

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • From Black

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • Perpetrator

    ★★½

  • The Strays

    ★★★

  • Consecration

    ★★½

  • The Fearway

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★½