• The Bad Guys

    ★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★½

  • Turning Red

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Fate/Grand Order Final Singularity – Grand Temple of Time: Solomon

    ★★★

  • Belle

    ★★½

  • Revue Starlight: The Movie

    ★★★★

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • Fate/Grand Order: The Movie – Divine Realm of the Round Table: Camelot – Wandering; Agateram

    ★★★

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★★★

  • Revue Starlight: Rondo Rondo Rondo

    ★★★★

  • Kakushigoto

    ★★★½

  • Ouija Shark

  • Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace note

    ★★★★½

  • 2040

  • Fate/stay night: Heaven's Feel II. Lost Butterfly

    ★★★★½

  • Mob Psycho 100: Reigen - The Miracle Psychic that Nobody Knows

    ★★★½

  • Fate/Grand Order: Moonlight/Lostroom

    ★★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel I. Presage Flower

    ★★★★★

  • Death Note

  • Fate/Apocrypha

    ★★½

  • Fate/Grand Order: First Order

    ★½

  • The Pickle Recipe

    ★★

  • Gibby

    ★½

  • The Satellite Girl and Milk Cow

    ★★½

  • Twisted: The Untold Story of a Royal Vizier

    ★★★★½

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★★★

  • The Tatami Galaxy

    ★★★½

  • 3 Idiots

    ★★★★

  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood

    ★★★★★

  • Return to Hansala

    ★★★

  • High School Musical 2

    ★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★★★

  • High School Musical

    ★★★

  • Bratz: Rock Angelz

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★★

  • Barbie as The Princess & the Pauper

    ★★★½

  • Shark Tale

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★½

  • GetEven

    ½

  • Only Yesterday

    ★★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • Angel's Egg

    ★★★★

  • C.H.U.D.

  • Attack of the Crab Monsters

    ★½