Sort by
  • No One Will Save You

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Transgender Nuclear Suicide Sojourner

  • Cobweb

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Nefarious

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Creed III

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Stutz

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Still Time

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

    ★★★

  • The Redeem Team

  • Lilith

    ½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Till

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★½