• In The Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Thunder Force

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • kid 90

    ★½

  • Workhorse Queen

    ★★★½

  • Teenage Emotions

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Ashens and the Polybius Heist

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Tales from the Hood 3

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • For the Sake of Vicious

    ★★★★

  • Girl

    ★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

  • Fear PHarm

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Will Reading

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Shortcut

    ★★★½

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • Nothing But the Blood

  • #Alive

    ★★★½

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All-Time - Vol. 3: Comedy and Camp

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All-Time - Vol. 2: Horror and Sci-Fi

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Taipei Suicide Story

    ★★★½

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All Time - Vol. 1: Midnight Madness

    ★★★½

  • By Day's End

    ★½

  • Frank & Zed

    ★★★★

  • In Action

    ★★★

  • Adverse

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★★★

  • Jasper Mall

    ★★★★

  • The Go-Go's

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★½

  • Cuties

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Yummy

    ★½

  • Black Christmas

    ★½

  • Angelfish

    ★★★½

  • Radioflash

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★★

  • Aliens, Clowns & Geeks

    ★★★