Sort by
  • Thiruchitrambalam

    ★★★

  • Mack & Rita

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

  • The Wrath of God

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Our Father

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

    ★★★

  • Seventeen: Power of Love

    ★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • The Photographer: Murder in Pinamar

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • All Hail

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Juvenile Justice

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Uncharted

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★

  • Today We Fix the World

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Devil's Tail

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★