• Run

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Drake & Josh Go Hollywood

    ★★★½

  • Despicable Me 2

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Almost Famous

    ★★★★

  • Coven

    ★★★★½

  • Moonrise Kingdom

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★½

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Annie Hall

    ★★★★

  • Submarine

    ★★★½

  • The Crimes That Bind

    ★★★

  • The Final Destination

    ★★